You are currently viewing Peldēšanas sporta atbalsta fonds dubulto Latvijas kausa balvu fondu

Peldēšanas sporta atbalsta fonds dubulto Latvijas kausa balvu fondu

Nodibinājuma “Peldēšanas sporta atbalsta fonds” ir pieņēmis lēmumu dubultot  2022.gada Latvijas kausa izcīņas kopvērtējuma uzvarētājiem izmaksājamās naudas balvu apmēru.

Fonds, vērtējot iespējas atjaunot finansiālu atbalstu Latvijas labākajiem jaunajiem peldētājiem, ir konsultējies ar Latvijas Peldēšanas federāciju (LPF) un kā piemērotāko tūlītēja finansiāla atbalsta mehānismu izraudzījies tieši naudas balvu izmaksu Latvijas kausa kopvērtējuma uzvarētājiem.

Tas nozīmē, ka, ievērojot Latvijas kausa izcīņas nolikumā noteiktos kritērijus un naudas balvas aprēķina kārtību, fonds 12 labākajiem sportistiem jauniešu (meitenes – ’09.g.dz. un jaunākas; zēni – ’08.g.dz. un jaunāki) un junioru (meitenes – ’05.-‘08.g.dz.; zēni – ’04.-’07.g.dz.) vecumā naudas balvās izmaksās teju 2000 EUR. Tā ir līdzvērtīga summa, kādu sportisti saņems arī no LPF.

“Labākais treniņš ir sacensības – tā ir sen zināma patiesība, bez kuras nav iespējams sasniegt sportiskās virsotnes. Mums ir prieks, ka šogad sportisti varēja atgriezties pie pilnvērtīgiem treniņiem un kāpt uz starta blokiem. Šogad ieviestais Latvijas kauss sportistiem ir devis papildus iespējas un motivāciju piedalīties sacensībām un katru reizi uzrādīt labus rezultātus. Ar savu atbalstu mēs vēlamies gan sumināt veiksmīgākos šajā cīņā, gan arī motivēt jaunos sportistus nopietni gatavoties jaunajai sezonai un uzstādīt jaunus mērķus. Mērķtiecība tiek atalgota”, norāda fonda valdes priekšsēdētājs Vidvuds Maculēvičs. 

 Naudas balvas jaunajiem sportistiem tiks pasniegtas Latvijas kausa izcīņas noslēguma pasākumā, kas š.g. 21.jūnijā norisināsies Ķīpsalas peldbaseinā.

Vairāk par Latvijas kausu: https://swimming.lv/latvijas-kauss/

Nodibinājums “Peldēšanas sporta atbalsta fonds” ir dibināts 2018.gadā ar mērķi veicināt augstu sasniegumu izaugsmi peldēšanas sportā, nodrošinot ilgstošu un stabilu finansiālu atbalstu talantīgiem sportistiem un viņu treneriem. Fonda mērķauditorija ir talantīgi un perspektīvi jaunie sportisti, kuru mērķis ir panākumi starptautiskajā arēnā.

Fonda dibinātāji ir 8 juridiskas un fiziskas personas: Latvijas Peldēšanas federācija, HANDICAP, vecmeistaru un invalīdu peldēšanas klubs, Aivars Platonovs, Andrejs Broks, Ģirts Treiguts, Reinis Eisaks, Valērijs Kalmikovs un Vidvuds Maculēvičs.