You are currently viewing Fonda komisija izvēlējusies pirmos stipendiātus

Fonda komisija izvēlējusies pirmos stipendiātus

2019.gada 03. martā nodibinājuma “Peldēšanas sporta atbalsta fonds” valdes priekšsēdētāja izveidota komisija 5 cilvēku sastāvā ir izvēlējusies pirmos trīs sportistus, kuriem 2019.gadā tiks piešķirts finansiāls atbalsts mācību treniņu procesa nodrošināšanai un dalībai sacensībās. 

Nodibinājums “Peldēšanas sporta atbalsta fonds” konkursa nolikumā noteiktajā termiņā ir saņēmis 19 pieteikumus no, mūsuprāt, patiesi talantīgiem un perspektīviem jaunajiem sportistiem. Tik liela interese un aktivitāte apliecina, ka Latvijā peldēšanas sportam ir spoža nākotne.

Iepazīstoties ar saņemtajiem pieteikumiem un rūpīgi izvērtējot katru no pretendentiem, kā arī ņemot vērā Fonda iespējas, Konkursa komisija ir lēmusi 2019.gada stipendiātu sarakstā iekļaut trīs sportistus – daudzkārtēju Latvijas rekordisti un čempioni, Eiropas Junioru čempionāta 5.vietas ieguvēju, III Jaunatnes Olimpisko spēļu, Eiropas un pasaules pieaugušo čempionātu dalībnieci Ievu Maļuku, 2017.gada Eiropas Jaunatnes Olimpiskā festivāla finālisti Arinu Sisojevu, kā arī jauno un perspektīvo Ņikitu Gorbačovu.

Fonds vēlas izteikt pateicību visiem jaunajiem sportistiem par dalību konkursā un aicina pretendēt uz stipendijas saņemšanu 2020.gadam, piesakoties konkursam, kas tiks izsludināts šī gada nogalē. Esam pārliecināti, ka, pieaugot Fonda iespējām, kuras veido brīvprātīgi ziedojumi, spēsim rast iespēju atbalstīt arvien vairāk jaunus un talantīgus peldētājus, tādējādi veicinot viņu panākumus starptautiskajā arēnā. Fonds novēl visiem sportistiem turpināt iesākto, būt neatlaidīgiem un sasniegt savus nospraustos sportiskos mērķus, tādējādi ar savu piemēru un panākumiem motivējot arī citus jaunos sportistus.